Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Na prodloužený víkend otevíráme půjčovny kol a koloběžek!

Na prodloužený víkend otevíráme půjčovny kol a koloběžek!

Na prodloužený víkend otevíráme půjčovny kol a koloběžek!
úterý 15.11.2022

Na prodloužený víkend 17. - 20. listopadu pro vás mimořádně otevíráme půjčovnu kol i sjezdových koloběžek. Lyže ještě nechte ve sklepě a využijte poslední letošní možnost sjet kopec na koloběžce. Bezpečná a upravená trasa je zábavná pro celou rodinu, zahřejete se, zasmějete a budete chtít jet znovu.

V půjčovně sjezdových koloběžek vás budou očekávat po všechny čtyři dny od 10.30 do 16 hodin.
Pokud dáte přednost jízdě kolem jezera, zajděte do půjčovny Kapitanát a vyberte si kolo, silniční koloběžku nebo elektrokolo. Kapitanát je otevřený až do neděle 20. listopadu, vždy od 9 do 16 hodin.

Vaše zážitky

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun