Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Na svatého Valentýna modré z nebe i originální zákusek

Na svatého Valentýna modré z nebe i originální zákusek

Na svatého Valentýna modré z nebe i originální zákusek
pondělí 13.2.2023

Šéfcukrář Michal Mandys připravil ve vyhlášené lipenské cukrárně Povidloň limitovanou edici valentýnského zákusku. Višňový mousse s višňovým vkladem a griotkou na čokoládovém korpusu, lehce přestříkaný bílou čokoládou ochutnáte do 14. února. Nepropásněte ojedinělou nabídku a vezměte svou milovanou polovičku na romantickou procházku do korun stromů a na slavnostní kávu s dobrotou. Modré z nebe ji klidně můžete slíbit, protože rosničky předpovídají krásně slunečný den a ve výšce 941 m. n. m. vám pak vaše milá klidně řekne i "ano". Vychutnejte si chvilku klidu sami ve dvou a příjemnou atmosféru. Povidloň na svátek svatého Valentýna nezapomněl, ani vy byste neměli.

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun