Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Naučíme vás jezdit na kole – kurzy v bikeparku opět v nabídce

Naučíme vás jezdit na kole – kurzy v bikeparku opět v nabídce

Naučíme vás jezdit na kole – kurzy v bikeparku opět v nabídce
pátek 10.6.2022

Bikepark přichází i letos s oblíbenými kurzy jízdy s instruktorem. Kdo chce být in, nemůže tento kurz vynechat. Můžete si rezervovat tři nebo rovnou šest hodin kurzu se zkušeným instruktorem. Naučí vás zdolávat překážky při sjezdu i překonávat sebe sama. Navíc zažijete radost ze sjezdu na speciálním downhillovém kole. Cena kurzu zahrnuje nejen péči instruktora, ale i bike- pas. Místo na kurzu je třeba rezervovat nejméně dva dny předem. Kurzy běží v červenci a v srpnu každý všední den od 10–13 hodin a od 14–17 hodin.

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun