Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Neomezená vstupenka na lesní hřiště jako dárek

Neomezená vstupenka na lesní hřiště jako dárek

Neomezená vstupenka na lesní hřiště jako dárek
čtvrtek 27.10.2022

Království lesa na Lipně je výjimečnou šancí, jak děti zabavit na čerstvém vzduchu. Bludiště, prolézačky, kvízy, stopy lesních zvířat nebo krmení koz je bude bavit klidně celý den. A nejspíš budou chtít zase. Abyste ušetřili, kupte si permici do Království lesa na celou sezónu 2023. Nebo ji darujte jako vánoční dárek. Můžete pak dorazit kdykoliv od května do konce října a vyzkoušet i pravidelné letní animace pro děti s lišákem Foxem. Doma můžete nechat i svačinu a na oběd nemusíte odcházet. Restaurace Šumavanka má vynikající menu a bistro U Bludiště uklidní i nejmlsnější jazýčky.

Vaše zážitky

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun