Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Obří skákací trampolíny jsou nejen v Království lesa

Obří skákací trampolíny jsou nejen v Království lesa

Obří skákací trampolíny jsou nejen v Království lesa
středa 7.7.2021

Hopsat, skákat, lítat vzduchem, užít si u toho spoustu zábavy ale také procvičit tělo, můžete od dnešního dne na velkých trampolínách u Půjčovny Kapitanát. Tam si také můžete zapůjčit například kola na klidnou projížďku kolem jezera nebo elektročlun na výlet po vodě. Doplnit spálené kalorie doporučujeme pak v naší nové cukrárně Povidloň. Vstup na trampolíny je možný denně od 9.30 do 19.30 hodin.

Vaše zážitky

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun