Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Od soboty 11.12. otevíráme Fox park a sjezdovku Jezerní!

Od soboty 11.12. otevíráme Fox park a sjezdovku Jezerní!

Od 11.12. soboty otevíráme Fox park a sjezdovku Jezerní
čtvrtek 9.12.2021

Už to sviští už to jede! Skiareál Lipno je v provozu a na svazích už se prohánějí nadšení lyžaři i snowboardisté. Aktuálně je v provozu lanová i sjezdová dráha Lipenská a od soboty 11. prosince se můžete těšit na sjezdovku Jezerní a lanovku Lipno Express. Lanová dráha Lipenská bude v provozu do 10.12. včetně. Areál je otevřen denně od 8. 30 do 16 hodin.

Lyžařská škola a Fox park hlásí otevřeno!

Než vyrazíte lanovkou na svah, zajděte do půjčovny Intersport, kde si za zvýhodněnou cenu můžete vypůjčit celé lyžařské sety nebo i jednotlivé části výbavy. Doporučujeme udělat rezervaci lyžařského vybavení předem, stejně tak jako rezervaci vašeho instruktora z lyžařské školy Skischool Lipno. I ta bude už od pátku 10. prosince učit malé i velké lyžaře začátečníky

Rezervace školičky s 15% slevou

Nakupujte skipasu z pohodlí domova

Bezpečnější a také jednodušší je nákup skipasu online. Stačí navštívit e-shop www.lipnocard.cz a zde již intuitivně nakoupit skipas či vstupenku na jinou z lipenských aktivit. Návštěvníci se tak vyhnou případné frontě u pokladen a mohou tak po příjezdu na bezplatné centrální parkoviště nasadit lyžáky a vyrazit pro léčivé endorfiny, které se jim už po pár minutách lyžování po šumavských svazích vyplaví. 

Nákup skipasu online

Opatření covid-19 

Hory jsou jedním z nejzdravějších prostředí, které si u nás můžeme dopřát. Pohyb v čisté šumavské přírodě posiluje tolik potřebnou obranyschopnost, avšak i zde je potřeba abychom dodržovali všechna nezbytná hygienická opatření. Přečtěte si základní pravidla, kterými jsme připraveni se na Lipně řídit, abychom vám nabídli zábavný a atraktivní program v našem areálu a zároveň vás dostatečně ochránili.

Opatření covid-19 

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun