Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Od soboty 11.12. otevíráme Fox park a sjezdovku Jezerní!

Od soboty 11.12. otevíráme Fox park a sjezdovku Jezerní!

Od 11.12. soboty otevíráme Fox park a sjezdovku Jezerní
čtvrtek 9.12.2021

Už to sviští už to jede! Skiareál Lipno je v provozu a na svazích už se prohánějí nadšení lyžaři i snowboardisté. Aktuálně je v provozu lanová i sjezdová dráha Lipenská a od soboty 11. prosince se můžete těšit na sjezdovku Jezerní a lanovku Lipno Express. Lanová dráha Lipenská bude v provozu do 10.12. včetně. Areál je otevřen denně od 8. 30 do 16 hodin.

Lyžařská škola a Fox park hlásí otevřeno!

Než vyrazíte lanovkou na svah, zajděte do půjčovny Intersport, kde si za zvýhodněnou cenu můžete vypůjčit celé lyžařské sety nebo i jednotlivé části výbavy. Doporučujeme udělat rezervaci lyžařského vybavení předem, stejně tak jako rezervaci vašeho instruktora z lyžařské školy Skischool Lipno. I ta bude už od pátku 10. prosince učit malé i velké lyžaře začátečníky

Rezervace školičky s 15% slevou

Nakupujte skipasu z pohodlí domova

Bezpečnější a také jednodušší je nákup skipasu online. Stačí navštívit e-shop www.lipnocard.cz a zde již intuitivně nakoupit skipas či vstupenku na jinou z lipenských aktivit. Návštěvníci se tak vyhnou případné frontě u pokladen a mohou tak po příjezdu na bezplatné centrální parkoviště nasadit lyžáky a vyrazit pro léčivé endorfiny, které se jim už po pár minutách lyžování po šumavských svazích vyplaví. 

Nákup skipasu online

Opatření covid-19 

Hory jsou jedním z nejzdravějších prostředí, které si u nás můžeme dopřát. Pohyb v čisté šumavské přírodě posiluje tolik potřebnou obranyschopnost, avšak i zde je potřeba abychom dodržovali všechna nezbytná hygienická opatření. Přečtěte si základní pravidla, kterými jsme připraveni se na Lipně řídit, abychom vám nabídli zábavný a atraktivní program v našem areálu a zároveň vás dostatečně ochránili.

Opatření covid-19 

Vaše zážitky

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun