Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Od Štědrého dne více zábavy na více sjezdovkách

Od Štědrého dne více zábavy na více sjezdovkách

Od Štědrého dne více zábavy na více sjezdovkách
čtvrtek 23.12.2021

Sněžili jsme, co se dalo a slibovali spuštění více lanovek a kilometrů sjezdovek. A protože sliby se mají plnit a o Vánocích o to více, otevíráme od zítřka spousty dalších sjezdových tratí. Od pátku 24. prosince budou v provozu všechny lanové dráhy. Jmenovitě Lipno Express, Střecha, Promenádní i Lipenská. S nimi pak sjezdovky Jezerní, Dámská, Lipenská, Lišáka Foxe a Vyhlídka. V plném provozu bude také výukové hřiště Foxpak se všemi čtyřmi pojízdnými koberci. Otevřeno bude i přes všechny sváteční dny v tradičním čase 8.30 do 16 hodin. Večerní lyžování spustíme od soboty 25. prosince.

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun