Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Od Stezky korunami stromů jedině na sjezdové koloběžce

Od Stezky korunami stromů jedině na sjezdové koloběžce

Od Stezky na koloběžce
pondělí 7.9.2020

Od Stezky korunami stromů již nemusíte nutně jet Stezkabusem, lanovkou nebo jít pěšky, ale můžete zažít trochu adrenalinu.

Pro koho je tato zábava určena? Pro všechny starší 8 let, pro ty, co chtějí vyzkoušet něco nového, pro ty, kteří si budou chtít užít krásné počasí a hlavně pro všechny, kteří to ještě nezkusili. Půjčovna je otevřena každý den od 10.00 do 18 hodin a najdete ji pár kroků od Stezky korunami stromů.

Pokud se vám jízda na koloběžce zalíbí, zajděte do naší půjčovny Intersport rent Kapitanát a půjčte si tu silniční. Na ní můžete vyrazit na zametenou cyklostezku, která vede kolem jezera. Nebo si půjčte kola a vyrazte na cyklovýlet do okolí. Možností na Lipně je spousta, protože na Lipně sezóna nikdy nekončí.

Sjezdové koloběžky  Intersport rent Kapitanát  

Vaše zážitky

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Lipno navštěvuje v létě a nyní už i v zimě, prima lyžování. Děti si moc užili a hlavně se naučily lyžovat.Sjezdovky pěkně upravené.

Romana Kohárová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun