Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Ondřej Hutník přiveze do Stodoly chuť Asie

Ondřej Hutník přiveze do Stodoly chuť Asie

Ondřej Hutník přiveze do Stodoly chuť Asie
středa 11.1.2023

Konec ledna přinese do lipenské restaurace Stodola svěží vítr s nádechem asijského koření. Od 27. ledna do 29. ledna předvede na Lipně své kuchařské umění Ondřej Hutník. Šéfkuchař, který jídlo miluje tolik, že si ho nechá vytetovat na vlastní tělo. Asijská kuchyně je jeho specialita a nejoblíbenější vaření. Speciální menu Asijského víkendu obsahuje například tradiční polévku Pho bo, Napařované Dim sum knedlíčky Shao Mai nebo kuřecí Tikka Masala s kořeněnou basmati rýží. Jako dezert vykouzlí Ondřej koblížky Gulab Jamun a sirup s černým kardamomem a kumquaty. Jestli se vám už sbíhají sliny, rozhodně přijeďte!

Předkrmy

  • Napařované Dim sum knedlíčky Shao Mai, vepřové maso, krevety, sojovo zázvorová omáčka
  • Jarní závitky s pekingskou kachnou, omáčka hoisin, okurkový salát s chilli a koriandrem

 

Velká polévka

  • Tradiční polévka Pho bo, hovězí maso, rýžové nudle, sojové klíčky, bylinky, vietnamský langoš Quay

 

Hlavní jídla

  • Pad Thai nudle s krevetami, tamarindová omáčka, arašídy, smažené tofu, chilli sambal
  • Kuřecí Tikka Masala, kořeněná basmati rýže, jogurtová raita s mátou, čočkový chléb Papadum

 

Dezert

  • Koblížky Gulab Jamun, sirup s černým kardamomem a kumquaty, mangový jogurt, pistácie

 

Více informací

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun