Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Oprava lanové dráhy zahájena. Ke Stezce jezdí Stezkabus

Oprava lanové dráhy zahájena. Ke Stezce jezdí Stezkabus

Oprava lanové dráhy zahájena
pondělí 4.10.2021

Od začátku října jsou lanové dráhy v Rodinném areálu na Lipně mimo provoz z důvodů plánovaného servisu. Probíhat bude kompletní promazávání všech lanovek, na lanovce Lipno Express proběhne revize kladkových baterií a jejich celková kontrola. Na lanovce Střecha zase proběhne výměna pojízdného pásu za nový. Pokud plánujete vyrazit do Království lesa nebo na Stezku korunami stromů, využijte pravidelné linky Stezkabusu nebo vyrazte na příjemnou procházku lesem.

Jízdní řád Stezkabusu

 

 

 

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun