Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Oprava lanové dráhy zahájena. Ke Stezce jezdí Stezkabus

Oprava lanové dráhy zahájena. Ke Stezce jezdí Stezkabus

Oprava lanové dráhy zahájena
pondělí 4.10.2021

Od začátku října jsou lanové dráhy v Rodinném areálu na Lipně mimo provoz z důvodů plánovaného servisu. Probíhat bude kompletní promazávání všech lanovek, na lanovce Lipno Express proběhne revize kladkových baterií a jejich celková kontrola. Na lanovce Střecha zase proběhne výměna pojízdného pásu za nový. Pokud plánujete vyrazit do Království lesa nebo na Stezku korunami stromů, využijte pravidelné linky Stezkabusu nebo vyrazte na příjemnou procházku lesem.

Jízdní řád Stezkabusu

 

 

 

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun