Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Oslavte se Stezkou výročí! Už v úterý 20.7.

Oslavte se Stezkou výročí! Už v úterý 20.7.

Oslavte se Stezkou výročí! Už v pondělí 20.7.
čtvrtek 15.7.2021

Zmiňovaný koncert Anny K. bude vrcholem nabitého programu, který přinese úterý 20. července. Pro Stezku to bude sváteční den, protože oslaví přesně devět let od svého vzniku. Všichni návštěvníci se mohou těšit na nabitý program, který pro ně bude připraven. Stezka korunami stromů na Lipně, která sahá až do výšky 40 metrů, byla vůbec první originální stezkou v korunách stromů v České republice. Z jejího vrcholu se naskytne krásný výhled na Alpy, praktické celé lipenské jezero a samozřejmě na okolí Šumavy. Přijďte popřát hodně návštěvníků do dalších let!

Program narozeninové veselice

  • 10:00 Dopolední přivítání a kouzlení s lišákem Foxem
  • 10:30 Kapela Péro za kloboukem
  • 11:00 Kejkle kejklíře Slávka
  • 12:00 Divadlo Koňmo: Vodnická pohádka
  • 13:00 Kapela Péro za kloboukem
  • 14:00 7krát3 – hudební vystoupení držitele ceny Anděl a rodilého budějčáka Štěpána Hebíka s DJ Ramel
  • 14:30 Krájení narozeninového dortu se 7krát3
  • 15:00 Kejklíř Půpa
  • 16:00 Kapela Péro za kloboukem

Pro návštěvníky akce platí, že:

Musí být splněna alespoň jedna z následujících podmínek: podstoupení PCR testu (max. 7 dní před), antigenního testu (max. 72 hod. před), očkování, nebo prodělání nemoci Covid-19 v posledních 180 dnech.

V místech, kde není možné splnit podmínku 2m vzdálenosti od další osoby (s výjimkou osob z jedné domácnosti), je potřeba mít zakrytá ústa i nos respirátorem či jiným ochranným prostředkem bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (třída FFP2 / KN 95) či chirurgickou rouškou

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun