Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Oslavte se Stezkou výročí! Už v úterý 20.7.

Oslavte se Stezkou výročí! Už v úterý 20.7.

Oslavte se Stezkou výročí! Už v pondělí 20.7.
čtvrtek 15.7.2021

Zmiňovaný koncert Anny K. bude vrcholem nabitého programu, který přinese úterý 20. července. Pro Stezku to bude sváteční den, protože oslaví přesně devět let od svého vzniku. Všichni návštěvníci se mohou těšit na nabitý program, který pro ně bude připraven. Stezka korunami stromů na Lipně, která sahá až do výšky 40 metrů, byla vůbec první originální stezkou v korunách stromů v České republice. Z jejího vrcholu se naskytne krásný výhled na Alpy, praktické celé lipenské jezero a samozřejmě na okolí Šumavy. Přijďte popřát hodně návštěvníků do dalších let!

Program narozeninové veselice

  • 10:00 Dopolední přivítání a kouzlení s lišákem Foxem
  • 10:30 Kapela Péro za kloboukem
  • 11:00 Kejkle kejklíře Slávka
  • 12:00 Divadlo Koňmo: Vodnická pohádka
  • 13:00 Kapela Péro za kloboukem
  • 14:00 7krát3 – hudební vystoupení držitele ceny Anděl a rodilého budějčáka Štěpána Hebíka s DJ Ramel
  • 14:30 Krájení narozeninového dortu se 7krát3
  • 15:00 Kejklíř Půpa
  • 16:00 Kapela Péro za kloboukem

Pro návštěvníky akce platí, že:

Musí být splněna alespoň jedna z následujících podmínek: podstoupení PCR testu (max. 7 dní před), antigenního testu (max. 72 hod. před), očkování, nebo prodělání nemoci Covid-19 v posledních 180 dnech.

V místech, kde není možné splnit podmínku 2m vzdálenosti od další osoby (s výjimkou osob z jedné domácnosti), je potřeba mít zakrytá ústa i nos respirátorem či jiným ochranným prostředkem bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (třída FFP2 / KN 95) či chirurgickou rouškou

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun