Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Pekelná Stezka pro děti do 14,99 let zdarma

Pekelná Stezka pro děti do 14,99 let zdarma

Pekelná Stezka pro děti do 14,99 let zdarma
úterý 29.11.2022

Svátek svatého Mikuláše se ani na Stezce korunami stromů neobejde bez řádění čertů. Pekelná Stezka tak tentokrát nabídne kromě relaxačních výhledů na ztichlou krajinu také trochu napětí. S čerty se potkáte hned u vstupu na Stezku a během své cesty k vrcholu je můžete potkat kdekoliv. Třeba i v připravený tvůrčích dílnách, kde si děti můžou vyrobit památku na strašidelnou pekelnou výpravu. Čertů ale není potřeba se bát. Přestože jsou z pekla, připravili si pro děti zábavné a přátelské čertovské hry.

Pekelníci budou samozřejmě také pod dohledem laskavého Mikuláše a jeho andělských pomocníků. Za básničku nebo krátkou písničku vás určitě nenechají odejít s prázdnou. Nadělovat bude také samotná Stezka. Všem dětem do 14.99 let v doprovodu dospělé platící osoby nabízí v den konání akce vstup a dopravu zdarma.

Nebudou chybět ani čertovské hry a tvořivé dílny.

Čerti, andělé a Mikuláš se na vás těší od 11:00 do 15:00 hodin.

Děti do věku 14,99 mají vstup a dopravu zdarma v doprovodu platící dospělé osoby.  

Více informací 

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun