Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Podzim u nás restaurace nezavřel! Zajděte na skvělé jídlo a sobotní grilovačku

Podzim u nás restaurace nezavřel! Zajděte na skvělé jídlo a sobotní grilovačku

Podzim u nás restaurace nezavřel! Zajděte na skvělé jídlo a sobotní grilovačku
úterý 20.9.2022

Výjimečné jídlo patří k mnoha zážitkům, které můžete na Lipně vyzkoušet. Staročeské recepty v novém kabátě pro vás připravuje šéfkuchař Michal Hruda v restauraci Stodola. Z čerstvých surovin v nejvyšší kvalitě kouzlí jídla, která nejen skvěle vypadají na Instagramu, ale hlavně báječně chutnají. Chuť vynikajícího jídla můžete navíc vyšperkovat tankovou plzní, což je na celé Šumavě ojedinělá příležitost. Při teplých podzimních dnech si ještě vychutnáte klid a čerstvý vzduch na venkovní zahrádce. Restaurace Stodola je pro vás otevřená každý den od 11 do 23 hodin.

Aby skvělého jídla na Lipně nebylo málo, najdete ho také v Restauraci Grill Modřín. Otevřeno je každý den od 11 do 22 hodin. Restaurace v kempu potěší srdce autentickou atmosférou na břehu jezera, zkrátka ale nepřijde ani žaludek.  Kromě standardní nabídky poctivých polévek, obědů i večeří připravuje teď restaurace Modřín grilovačku, a to každou sobotu. Vždy od 16 hodin vás přivábí neodolatelná vůně. Tak se jí nebraňte se a přijďte ochutnat!
 

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun