Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Poslední koncert v korunách stromů s Josefem Fojtou - ZRUŠENO

Poslední koncert v korunách stromů s Josefem Fojtou - ZRUŠENO

Poslední koncert v korunách stromů s Josefem Fojtou
pondělí 22.8.2022

- Z důvodu špatného počasí je bohužel koncert zrušený - Letošní koncerty na Stezce korunami stromů jdou do finále. Je před námi poslední z koncertů, který zahraje Josef Fojta 23. srpna. Jeho indie-folková kytara dodá poslednímu koncertu svou dávku melancholie nad končícím létem. Kromě vlastní tvorby zahraje také skvělý světový repertoár od Boba Dylana nebo Radiohead a dalších. Budějovický rodák se na podiích českých i evropských pohybuje skoro dvacet let, tak si nenechte ujít zkušeného kytaristu, který sbírá inspiraci k tvorbě po celé Evropě. Atmosféra na Stezce bude výjimečná. Koncert začíná ve 20 hodin.

Začátek koncertu je ve 20 hodin a trvá min. 60 minut. Stezka je v den konání otevřena až do 23 hodin. Pro návrat na centrální parkoviště je možné využít např. poslední jízdu lanovky ve 23:15 hodin s nočním výhledem na jezero, nebo Stezkabus ve 23:30 hodin. Vstupenka na Stezku korunami stromů je zároveň vstupenkou na koncert.

V termínu konání koncertu je tobogán od 19 hodin uzavřen.

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun