Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Poslední šance vyzkoušet animace v Království lesa

Poslední šance vyzkoušet animace v Království lesa

Poslední šance vyzkoušet animace v Království lesa
pátek 26.8.2022

Království lesa nabízí dětem kupu zábavy a o prázdninách k tomu každý den ještě přidává speciální animační program. Prázdniny ale nezadržitelně míří ke svému konci a poslední den, kdy můžete animace vyzkoušet je proto neděle 28. srpna. Ale nezoufejte, do Království lesa vezměte děti klidně i později. Je na vás připravené až do konce října a vaše děti si v něm i tak užijí spoustu zábavy na prolézačkách, lanovkách, v bludištích nebo na trampolíně a na pískovišti!

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun