Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Poslední šance vyzkoušet animace v Království lesa

Poslední šance vyzkoušet animace v Království lesa

Poslední šance vyzkoušet animace v Království lesa
pátek 26.8.2022

Království lesa nabízí dětem kupu zábavy a o prázdninách k tomu každý den ještě přidává speciální animační program. Prázdniny ale nezadržitelně míří ke svému konci a poslední den, kdy můžete animace vyzkoušet je proto neděle 28. srpna. Ale nezoufejte, do Království lesa vezměte děti klidně i později. Je na vás připravené až do konce října a vaše děti si v něm i tak užijí spoustu zábavy na prolézačkách, lanovkách, v bludištích nebo na trampolíně a na pískovišti!

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun