Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Poslední slunečné dny v Království lesa

Poslední slunečné dny v Království lesa

Poslední slunečné dny v Království lesa
úterý 13.9.2022

I v babím létě má Království lesa své kouzlo. Les se pomalu uklidňuje a připravuje na zimní odpočinek. Listnaté stromy se probarvují a sluneční paprsky už vám kůži nespálí, přesto ještě zahřejí. Velké a tajuplné lesní hřiště pro vaše děti je otevřené až do konce října. Byla by škoda nevyužít možnost k zábavě a vzdělání. Prolézačky, lanový park, bludiště nebo velká trampolína a houpačky vaše děti jistě zabaví. Vyzkoušejte s nimi i bosý chodníček, který namasíruje vaše chodidla pro další cestu. Naučíte se taky rozpoznat stopy lesní zvěře. Využijte poslední letošní slunečné dny a zabavte se v Království lesa!

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun