Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Poslední slunečné dny v Království lesa

Poslední slunečné dny v Království lesa

Poslední slunečné dny v Království lesa
úterý 13.9.2022

I v babím létě má Království lesa své kouzlo. Les se pomalu uklidňuje a připravuje na zimní odpočinek. Listnaté stromy se probarvují a sluneční paprsky už vám kůži nespálí, přesto ještě zahřejí. Velké a tajuplné lesní hřiště pro vaše děti je otevřené až do konce října. Byla by škoda nevyužít možnost k zábavě a vzdělání. Prolézačky, lanový park, bludiště nebo velká trampolína a houpačky vaše děti jistě zabaví. Vyzkoušejte s nimi i bosý chodníček, který namasíruje vaše chodidla pro další cestu. Naučíte se taky rozpoznat stopy lesní zvěře. Využijte poslední letošní slunečné dny a zabavte se v Království lesa!

Vaše zážitky

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun