Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Potrénujte mozek na Stezce korunami stromů

Potrénujte mozek na Stezce korunami stromů

Potrénujte mozek na Stezce korunami stromů
pátek 14.10.2022

Stezku korunami stromů je dobré navštívit z mnoha důvodů. Hlavním z nich je neobvyklý rozhled a možnost pozorovat krajinu z jiné perspektivy. Dalším důvodem je pak vzdělávání. Na Stezce je už několik edukačních zastávek a právě přibyly další. Každá z nových tabulí se zabývá jedním tématem – ptáci, savci, květiny a stromy. Máte tedy o další důvod víc, proč vyrazit na Stezku ko- runami stromů. Procházkou na čerstvém vzduchu prospějete tedy nejen svému tělu, ale dozvíte se i něco nového a potrápíte své mozkové závity.

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun