Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Privátní výuka v lyžařské škole se vyplatí!

Privátní výuka v lyžařské škole se vyplatí!

Privátní výuka v lyžařské škole se vyplatí!
středa 26.1.2022

Lyžařská škola Skischool Lipno patří mezi nejoblíbenější školy v České republice. Její instruktoři už naučili lyžovat i snowboardovat mnohdy celé rodiny a často se její jednotliví členové vrací pro získání dalších a nových poznatků a chtějí své dovednosti posouvat zase o něco dál. Možností, jak se naučit lyžovat je hned několik. V nabídce je jak skupinová, tak privátní výuka, kde se instruktor věnuje jednomu klientovi nebo menší skupince klientů, kteří se navzájem znají a chtějí výuku absolvovat společně. Privátní výuka je určena pro 1-2 osoby a není potřeba k ní dokupovat skipas. Jízda lanovkou je zajištěna instruktorem a je tedy zdarma, a navíc přednostně. Další výhodou privátní výuky je možnost rezervace konkrétního instruktora, na kterého už jsou například děti zvyklé. Využijte možnosti privátní výuky a ušetřete za skipas! Rezervaci udělejte včas a získáte i 15% slevu na výuku.

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun