Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Privátní výuka v lyžařské škole se vyplatí!

Privátní výuka v lyžařské škole se vyplatí!

Privátní výuka v lyžařské škole se vyplatí!
středa 26.1.2022

Lyžařská škola Skischool Lipno patří mezi nejoblíbenější školy v České republice. Její instruktoři už naučili lyžovat i snowboardovat mnohdy celé rodiny a často se její jednotliví členové vrací pro získání dalších a nových poznatků a chtějí své dovednosti posouvat zase o něco dál. Možností, jak se naučit lyžovat je hned několik. V nabídce je jak skupinová, tak privátní výuka, kde se instruktor věnuje jednomu klientovi nebo menší skupince klientů, kteří se navzájem znají a chtějí výuku absolvovat společně. Privátní výuka je určena pro 1-2 osoby a není potřeba k ní dokupovat skipas. Jízda lanovkou je zajištěna instruktorem a je tedy zdarma, a navíc přednostně. Další výhodou privátní výuky je možnost rezervace konkrétního instruktora, na kterého už jsou například děti zvyklé. Využijte možnosti privátní výuky a ušetřete za skipas! Rezervaci udělejte včas a získáte i 15% slevu na výuku.

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun