Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Pro seniory lanovka zdarma

Pro seniory lanovka zdarma

Pro seniory lanovka zdarma
čtvrtek 30.9.2021

Na začátek nového měsíce od nás dostanou babičky i dědové malý dárek k Mezinárodnímu dni seniorů. V pátek 1. října mohou využít dopravy zdarma. Bezplatně se tak dostanou ke Stezce korunami stromů nebo Království lesa, pokud si zakoupí vstupenku na jednu či druhou lipenskou atraktivitu. Budou tak mít jedinečnou příležitost vzít svá vnoučata na výlet a užít si s nimi velkou porci zábavy i dobrodružství. Stezka má v říjnu otevřeno stejně jako Království, tedy každý den od 10 do 18 hodin.

Vstupenky zakoupíte pouze na našich centrálních pokladnách přímo v areálu.

 

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun