Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Prodejna INTERSPORT bude od pondělí 12.4. otevřena

Prodejna INTERSPORT bude od pondělí 12.4. otevřena

Prodejna INTERSPORT bude od soboty otevřena
pátek 9.4.2021

V souladu se všemi opatřeními a podmínkami bude od pondělí 12. 4. 2021 otevřena prodejna Intersport ve Skiareálu Lipno. Otevřeno bude denně od 9 do 16:30 hodin, nakoupit bude možné veškeré zboží v prodejně, každé však v jiném režimu. Dětské oblečení a obuv lze bez omezení vyzkoušet a nakoupit přímo v prodejně. Ostatní zboží, jako jsou například boby, oblečení, boty pro dospělé nebo sluneční brýle, bude možné zakoupit na základě objednávky prostřednictvím SMS - 731 656 134 nebo emailu - officewu.1223@intersport.cz. Objednávku lze provést za pomoci personálu přímo na prodejně. Platba bude možná v hotovosti nebo kartou. Počet osob v prodejně bude omezen na 39. Samozřejmostí je dodržování protiepidemických opatření, jako je vstup s rouškou a dezinfekce rukou.

V případě dotazů k nákupu zboží kontaktujte naše kolegyně na výše uvedeném telefonním čísle. Rády vám se vším poradí či vysvětlí.

 

 

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun