Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Půjčte si vlastní zimní výbavu na celou sezónu

Půjčte si vlastní zimní výbavu na celou sezónu

Půjčte si vlastní zimní výbavu na celou sezónu
středa 30.11.2022

Jezdíte často na hory a pokaždé řešíte kdy, kde a za kolik si půjčíte výbavu? Nyní už nemusíte! Půjčovna Intersport ve Skiareálu Lipno nabízí zapůjčení kompletního vybavení na celou zimní sezónu.

Získáte tak:

  • Vhodnou a kvalitní výbavu na zimní sportování
  • Seřízení vázání na profesionálním stroji JetBond s dokladem o správném seřízení pro pojišťovny či školní kurzy
  • bezplatnou výměnu v průběhu sezóny v případě nevyhovující velikosti 
  • 1x velký servis v průběhu sezóny
  •  2x voskování během zimní sezóny
  •  Pojištění vybavení, které se vztahuje na opravitelná poškození zapůjčeného vybavení nebo jeho části. Nevztahuje se na krádež, či ztrátu zapůjčeného vybavení.

Možnost zapůjčení: kdykoliv od 28. 11. 2022 do 31. 3. 2023

Ceny celosezónní výpůjčky:

Dospělý    5950,-

Děti do 15 let 4480,-

Děti do 5 let 3620,-

K ceně půjčovného vám bude automaticky připočítáno pojištění ve výši 3% z ceny půjčovného. Nabídka je platná do vyčerpání zásob.

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun