Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Půjčte si vybavení online - ušetříte čas i peníze

Půjčte si vybavení online - ušetříte čas i peníze

Půjčte si vybavení online - ušetříte čas i peníze
středa 8.2.2023

Vyrazit lyžovat a nemít vlastní výbavu? To není na Lipně žádná překážka, a ještě k tomu ušetříte! Lyžařské i snowboardové vybavení je nejlepší si rezervovat předem online, a ušetřit tak 15 % z ceny výpůjčky a čas strávený v půjčovně. Provedete-li rezervaci předem, zadáte už rovnou potřebná data o výšce, váze a druhu vybavení do formuláře, a po příchodu na půjčovnu si už jen vyzvednete připravený set. Čas strávený v půjčovně tak zkrátíte na minimum a můžete ho využít pro zábavu na sněhu.

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun