Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Restaurace Energo bude o víkendu otevřena

Restaurace Energo bude o víkendu otevřena

Restaurace Energo bude o víkendu otevřena
pátek 26.3.2021

Je libo hovězí gulášek, tortillu nebo něco sladkého? Není problém! O tomto víkendu můžete navštívit vydejní okénko naší restaurace Energo. Otevřeno bude mít v sobotu a neděli, od 10 do 16 hodin. Restauraci najdete na výstupu lanovky Lipno Express. Budeme se těšit na návštěvu.

Víkendová nabídka:

Polévky:

  • Kuřecí vývar s masem a nudlemi 58 Kč 
  • Bramboračka 58 Kč 

Menu:

  • Hovězí guláš s karlovarským knedlíkem a cibulkou 185 Kč 
  • Řízečky z vepřové panenky s hranolky a okurkou 195 Kč 
  • Tortilla s kuřecím gyrosem, zeleninou a hranolky 175 Kč 
  • Smažený květák s vařeným bramborem a naší tatarskou omáčkou 155 Kč 
  • Smažený sýr s hranolky a naší tatarskou omáčkou 160 Kč 
  • Lívance se žahourem z lesního ovoce a strouhaným tvarohem 145 Kč 

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun