Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Restaurace Energo bude o víkendu otevřena

Restaurace Energo bude o víkendu otevřena

Restaurace Energo bude o víkendu otevřena
pátek 26.3.2021

Je libo hovězí gulášek, tortillu nebo něco sladkého? Není problém! O tomto víkendu můžete navštívit vydejní okénko naší restaurace Energo. Otevřeno bude mít v sobotu a neděli, od 10 do 16 hodin. Restauraci najdete na výstupu lanovky Lipno Express. Budeme se těšit na návštěvu.

Víkendová nabídka:

Polévky:

  • Kuřecí vývar s masem a nudlemi 58 Kč 
  • Bramboračka 58 Kč 

Menu:

  • Hovězí guláš s karlovarským knedlíkem a cibulkou 185 Kč 
  • Řízečky z vepřové panenky s hranolky a okurkou 195 Kč 
  • Tortilla s kuřecím gyrosem, zeleninou a hranolky 175 Kč 
  • Smažený květák s vařeným bramborem a naší tatarskou omáčkou 155 Kč 
  • Smažený sýr s hranolky a naší tatarskou omáčkou 160 Kč 
  • Lívance se žahourem z lesního ovoce a strouhaným tvarohem 145 Kč 

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun