Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Rezervace lyžařské školy online nebo osobně u lanového parku

Rezervace lyžařské školy online nebo osobně u lanového parku

Rezervace lyžařské školy online nebo osobně u lanového parku
pátek 18.3.2022

Lyžařská škola Skichool Lipno je nejoblíbenější lyžařskou školou v České republice a je skvělé, že i nyní je možné si osvojit základy lyžování či snowboardingu, a využít stále velmi dobrých sněhových podmínek. Pro rezervaci je ideální využít možnosti online, kdy navíc získáte slevu 15%. Po příjezdu na Lipno se pak už jen zastavit pro lyžařský deníček a další informace na přepážce lyžařské školy. Ta se od pondělí 21. března dočasně přemisťuje do budovy lyžařské školy na nejvyšší etáži centrálního parkoviště, přímo u lanového parku. Zároveň také od tohoto data bude v nabídce pouze individuální, tedy privátní výuka.

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun