Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Rezervací online ušetříte a budete mít jistotu

Rezervací online ušetříte a budete mít jistotu

Rezervací online ušetříte a budete mít jistotu
úterý 3.1.2023

Že je lyžařská škola ve Skiareálu Lipno jednou z nejlepších v České republice, už asi víte. Možná ale ještě nevíte, že místo v ní si můžete rezervovat pohodlně on-line. Dostanete tak nejen 15% slevu, ale i jistotu, že vaše místo ve škole čeká ve správný čas právě na vás. Stejně snadným a pohodlným způsobem si můžete rezervovat i lyžařské vybavení v lipenské půjčovně. Rezervaci zaplatíte až po příjezdu do Skiareálu Lipno, ušetříte a naučíte se skvěle lyžovat nebo ovládat snowboard.

Vaše zážitky

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun