Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Rodinná zábava na Floutrejlu

Rodinná zábava na Floutrejlu

Rodinná zábava na Floutrejlu
čtvrtek 7.7.2022

Se startem letních prázdnin si opět můžete vyzkoušet parádní jízdu na rodinné floutrejlové cyklotrase. Speciálně navržená a bezpečná trať je vhodná pro celou rodinu – zvládnou ji děti už od 5 let. Na 5 kilometrech jízdy zažijete lehký adrenalin při cestě z kopce i v terénních klopených zatáčkách. Zpět na kopec vás vyveze lanovka Promenádní, která bude v provozu denně od 9.30 do 18 hodin. Zážitek z jízdy tak můžete opakovat několikrát. Je třeba si jen nabít svou Lipno.card jízdenkami nebo si je zakoupit on‑line na www.lipnocard.cz. Jízdenku nebo‑li bikepass je možné zakoupit také v půjčovně INTERSPORT, kde si zároveň můžete i zapůjčit vhodná floutrejlová kola.

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun