Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Rodinná zábava na Floutrejlu

Rodinná zábava na Floutrejlu

Rodinná zábava na Floutrejlu
čtvrtek 7.7.2022

Se startem letních prázdnin si opět můžete vyzkoušet parádní jízdu na rodinné floutrejlové cyklotrase. Speciálně navržená a bezpečná trať je vhodná pro celou rodinu – zvládnou ji děti už od 5 let. Na 5 kilometrech jízdy zažijete lehký adrenalin při cestě z kopce i v terénních klopených zatáčkách. Zpět na kopec vás vyveze lanovka Promenádní, která bude v provozu denně od 9.30 do 18 hodin. Zážitek z jízdy tak můžete opakovat několikrát. Je třeba si jen nabít svou Lipno.card jízdenkami nebo si je zakoupit on‑line na www.lipnocard.cz. Jízdenku nebo‑li bikepass je možné zakoupit také v půjčovně INTERSPORT, kde si zároveň můžete i zapůjčit vhodná floutrejlová kola.

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun