Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Rodinná zábava na Floutrejlu

Rodinná zábava na Floutrejlu

Rodinná zábava na Floutrejlu
čtvrtek 7.7.2022

Se startem letních prázdnin si opět můžete vyzkoušet parádní jízdu na rodinné floutrejlové cyklotrase. Speciálně navržená a bezpečná trať je vhodná pro celou rodinu – zvládnou ji děti už od 5 let. Na 5 kilometrech jízdy zažijete lehký adrenalin při cestě z kopce i v terénních klopených zatáčkách. Zpět na kopec vás vyveze lanovka Promenádní, která bude v provozu denně od 9.30 do 18 hodin. Zážitek z jízdy tak můžete opakovat několikrát. Je třeba si jen nabít svou Lipno.card jízdenkami nebo si je zakoupit on‑line na www.lipnocard.cz. Jízdenku nebo‑li bikepass je možné zakoupit také v půjčovně INTERSPORT, kde si zároveň můžete i zapůjčit vhodná floutrejlová kola.

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun