Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Rukavice teď raději neztrácejte

Rukavice teď raději neztrácejte

Rukavice teď raději neztrácejte
úterý 1.11.2022

Když na Lipně ztratíte rukavici nebo čepici, hned ji můžete nahradit novou ve skvěle vybavené prodejně Intersport. V prvním listopadovém týdnu si své věci ale raději hlídejte pečlivěji, protože prodejna Intersport se musí pořádně připravit na zimní sezónu, a proto bude zavřená. Od 31. října do 4. listopadu ji čeká nejen pečlivá inventura, ale i intenzivní chystání novinek na rušnou zimní sezónu. Díky tomu pak budete moct vybírat z nepřeberného množství zimního zboží a sportovních doplňků. Na konci října také dočasně zavře půjčovna Intersport rent a otevře až na začátku zimní sezóny. Pak si opět budete moct vypůjčit kvalitní zimní vybavení pro všechny členy rodiny.

Vaše zážitky

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun