Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Schovejte si batoh v úschovně a vyražte třeba s rodinou na Floutrejl

Schovejte si batoh v úschovně a vyražte třeba s rodinou na Floutrejl

Schovejte si batoh v úschovně a vyražte třeba s rodinou na Floutrejl
středa 1.6.2022

Půjčovna Intersport Lipno Element nabízí službou krátkodobého uschování vašich věcí. Od 28. května tu můžete na pár hodin odložit věci, které právě nutně nepotřebujete. Do prázdnin bude tato služba fungovat pouze o víkendu, během léta pak po celou otevírací dobu půjčovny. Za každý odložený kus vašeho vybavení zaplatíte 55 Kč.

Kromě bezpečného odložení svých věcí si můžete v půjčovně obstarat cyklistické vybavení na floutrejl. Z kvalitních kol pro děti i dospělé si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Ke každému kolu vám zdarma zapůjčíme i helmu. Ke kolu také automaticky dostanete jízdenku na lanovku Lipno Express, která vás doveze na začátek rodinné floutrejlové trasy. Jízdu dolů si užijete s celou rodinou, trasa je bezpečná i pro nejmenší cyklisty.

Půjčovna Floutrejl

Vaše zážitky

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun