Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Servis pro vaše lyže a snowboardy otevírá 28.11.

Servis pro vaše lyže a snowboardy otevírá 28.11.

Servis pro vaše lyže a snowboardy otevírá 28.11.
pondělí 28.11.2022

Jestli vaše lyže nebo snowboard stály celé léto ve sklepě nebo na půdě, potřebují před novou sezónou pořádně poštelovat, aby byly bezpečné a jízda na nich vám dělala radost. Špičkový ski servis na Lipně otevírá 28. listopadu a pro vaše vybavení slibuje profesionální péči na nejvyšší úrovni. Alchymii a kouzla dokonalého lyžařského servisování máme v malíčku. Vaše skluznice dostanou maximální péči, která začíná opravou a několikerým broušením, pokračuje přes tunning spodní hrany až po závěrečnou impregnaci a leštění. Servis najdete v prodejně Intersport blízko centrálního parkoviště.

Vaše zážitky

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun