Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Sjezdovka Jezerní je od 4.1. mimo provoz! Ostatní sjezdovky v provozu

Sjezdovka Jezerní je od 4.1. mimo provoz! Ostatní sjezdovky v provozu

Sjezdovka Jezení je od 4.1. mimo provoz Ostatní sjezdovky v provozu
pondělí 3.1.2022

Od úterý 4. ledna bude z provozně technických důvodů mimo provoz sjezdovka Jezerní. Lanová dráha Lipno Express, která vede z centrálního parkoviště nahoru na vrchol Kramolín a k dalším sjezdovým tratím, bude v provozu v klasickém čase tedy od 8.30 do 16 hodin. Zpět ke svým vozům na centrálním parkovišti se všichni dostanou pohodlně ze sjezdovky Lipenská a parkoviště P2. Odtud bude v pravidelném 15 minutovém intervalu jezdit autobus, který všechny a zdarma doveze na centrální parkoviště. Zde mohou vrátit skipas do automatických vracečů nebo mohou využít otevřenou pokladnu na parkovišti P2. Ta bude v provozu do 16.30 hodin.

Vaše zážitky

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun