Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Sjezdovka Jezerní je od 4.1. mimo provoz! Ostatní sjezdovky v provozu

Sjezdovka Jezerní je od 4.1. mimo provoz! Ostatní sjezdovky v provozu

Sjezdovka Jezení je od 4.1. mimo provoz Ostatní sjezdovky v provozu
pondělí 3.1.2022

Od úterý 4. ledna bude z provozně technických důvodů mimo provoz sjezdovka Jezerní. Lanová dráha Lipno Express, která vede z centrálního parkoviště nahoru na vrchol Kramolín a k dalším sjezdovým tratím, bude v provozu v klasickém čase tedy od 8.30 do 16 hodin. Zpět ke svým vozům na centrálním parkovišti se všichni dostanou pohodlně ze sjezdovky Lipenská a parkoviště P2. Odtud bude v pravidelném 15 minutovém intervalu jezdit autobus, který všechny a zdarma doveze na centrální parkoviště. Zde mohou vrátit skipas do automatických vracečů nebo mohou využít otevřenou pokladnu na parkovišti P2. Ta bude v provozu do 16.30 hodin.

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun