Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Skipas můžete vrátit v Klientském informačním centru nebo do automatických vracečů

Skipas můžete vrátit v Klientském informačním centru nebo do automatických vracečů

Skipas můžete vrátit v Klientském informačním centru nebo do automatických vracečů
pondělí 27.12.2021

Nejjednodušší způsob, jak vrátit Lipno.card, tedy skipas, je využít dvou vracecích boxů, které se nachází přímo u informační mapy. Automaty jsou v provozu denně od 8 do 23 hodin. Vrátit je ale také můžete v Klientském informačním centru, které je otevřeno denně od 8 do 16.30 hodin a od 17.45 do 20 hodin.

Lipno.card vám nabízí spoustu výhod na Lipně i mimo něj. Jste-li součástí naší lipenské rodiny můžete mít nejen lepší ceny skipasů, ale také využívat slevy při vstupu do Aquaworld nebo při servisu lyží. Rozhodně tedy doporučujeme si vaši Lipno.card, tedy skipas nechat. Pokud už se ale rozhodnete ji vrátit, je tím nejjednodušším způsobem využít dvou vracecích boxů, které se nachází u informační mapy. 

 

Výhody Lipno.card ZDE

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun