Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Skipas na celou sezónu kupte za výhodnou cenu

Skipas na celou sezónu kupte za výhodnou cenu

Skipas na celou sezónu kupte za výhodnou cenu
úterý 18.10.2022

Ještě do konce října máte možnost koupit celosezónní skipas do Skiareálu Lipno za nižší předprodejovou cenu. Skipas pro děti do patnácti let pořídíte za 7310 Kč, dospělého vyjde na 10250 Kč, student nebo senior zaplatí 8280 Kč za celou sezónu. Čím dřív si skipas pořídíte, tím víc ušetříte. Skipasy nakoupíte jednoduše i online, udělejte to tedy klidně hned. Pak už se jen můžete těšit na kilometry skvěle upravených sjezdovek a zábavu při večerním lyžování nebo bobování.

Vaše zážitky

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun