Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Skvělé sněhové podmínky a další otevřené sjezdovky

Skvělé sněhové podmínky a další otevřené sjezdovky

Skvělé sněhové podmínky a další otevřené sjezdovky
pátek 21.1.2022

V sobotu 22. ledna přidáme ke všem současně otevřeným sjezdovkám také sjezdovou trať Promenádní. V neděli se k ní přidá i sjezdovka K Yettimu s měřeným slalomem. Právě tam se budou v sobotu konat lyžařské závody pro širokou veřejnost včetně dětí. Nechcete-li tedy čekat na neděli, přihlaste se v sobotu mezi 9.30 a 14 hodinou v registračním stanu u restaurace U Yettiho a sjeďte si měřený slalom nejen pro zábavu, ale i pro jednu z lákavých výher. Patří mezi ně nejen skipasy či vstupenky na Stezku korunami stromů, ale také pobyt v našem novém čtyřhvězdičkovém hotelu Element.

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun