Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Skvělé sněhové podmínky a spousta zábavy s lišákem Foxem i Policií ČR

Skvělé sněhové podmínky a spousta zábavy s lišákem Foxem i Policií ČR

Skvělé sněhové podmínky a spousta zábavy s lišákem Foxem i Policií ČR
pátek 18.2.2022

Skvělé sněhové podmínky, 11 km upravených sjezdových tratí a na sjezdovce Školní ještě více zábavy v malém snowparku. To vše nabízí Skiareál Lipno, který je otevřen denně od 8.30 do 16 hodin a pro večerní lyžování od 18 do 21 hodin. Kupte si celodenní skipas a využijte večerního lyžování zdarma. Dobít energii před večerem můžete hned pod sjezdovkou v restauraci Stodola nebo ve Foodtrucku na lyžařském náměstí.

 

Podmínky pro lyžování jsou v největším jihočeském skiareálu skvělé. Na svazích leží více než 70 cm technického i přírodního sněhu, v provozu jsou všechny čtyři lanovky, které díky pohyblivým kobercům umožňuji pohodlný nástup nejen zkušeným lyžařům ale i začátečníkům. Těm slouží také čtyři pojízdné koberce ve výukovém hřišti Foxpark, kam mají všichni vstup zcela zdarma. Novinkou je malý snowpark, který je i přes den připraven pro ještě více zábavy na sněhu na sjezdovce Školní.

Při zakoupení večerního tréninku není třeba kupovat skipas. Skipas na večerní lyžování nemusí kupovat ani ti, kteří už mají jednodenní, pětidenní a šestidenní skipas. Večerní lyžování pak mají v ceně. Lyžařům, kterým spíše, než ze svahu dolů dělá radost běh uprostřed šumavských lesů, je na Pasečné k dispozici 12 km upravených běžkařských tratí na české straně a 26 km tratí na straně rakouské.

 

Webkamery v areálu

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun