Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Skvělé sněhové podmínky a spousta zábavy s lišákem Foxem i Policií ČR

Skvělé sněhové podmínky a spousta zábavy s lišákem Foxem i Policií ČR

Skvělé sněhové podmínky a spousta zábavy s lišákem Foxem i Policií ČR
pátek 18.2.2022

Skvělé sněhové podmínky, 11 km upravených sjezdových tratí a na sjezdovce Školní ještě více zábavy v malém snowparku. To vše nabízí Skiareál Lipno, který je otevřen denně od 8.30 do 16 hodin a pro večerní lyžování od 18 do 21 hodin. Kupte si celodenní skipas a využijte večerního lyžování zdarma. Dobít energii před večerem můžete hned pod sjezdovkou v restauraci Stodola nebo ve Foodtrucku na lyžařském náměstí.

 

Podmínky pro lyžování jsou v největším jihočeském skiareálu skvělé. Na svazích leží více než 70 cm technického i přírodního sněhu, v provozu jsou všechny čtyři lanovky, které díky pohyblivým kobercům umožňuji pohodlný nástup nejen zkušeným lyžařům ale i začátečníkům. Těm slouží také čtyři pojízdné koberce ve výukovém hřišti Foxpark, kam mají všichni vstup zcela zdarma. Novinkou je malý snowpark, který je i přes den připraven pro ještě více zábavy na sněhu na sjezdovce Školní.

Při zakoupení večerního tréninku není třeba kupovat skipas. Skipas na večerní lyžování nemusí kupovat ani ti, kteří už mají jednodenní, pětidenní a šestidenní skipas. Večerní lyžování pak mají v ceně. Lyžařům, kterým spíše, než ze svahu dolů dělá radost běh uprostřed šumavských lesů, je na Pasečné k dispozici 12 km upravených běžkařských tratí na české straně a 26 km tratí na straně rakouské.

 

Webkamery v areálu

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun