Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Specialized Test the Best opět nabídne testovačku kol

Specialized Test the Best opět nabídne testovačku kol

Specialized Test the Best opět nabídne testovačku kol
středa 18.8.2021

Ani v letošním roce nepřijdou zkrátka všichni zájemci o testovací akci Test The Best od cyklistické společnosti Specialized. Testování kol se bude konat celý víkend ve Fox parku nedaleko nástupu na lanovou dráhu Lipno Express. Pátek a neděle přinese čtyři testovací bloky, sobota dokonce pět. Rezervace kol není možná předem, pouze na místě.

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun