Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Staň se instruktorem ve Skiareálu Lipno

Staň se instruktorem ve Skiareálu Lipno

Staň se instruktorem ve Skiareálu Lipno
středa 2.2.2022

Sezona se sice už rozběhla, ale stále je možné stát se instruktorem v největší a nejoblíbenější lyžařské škole v České republice. Zájem o kurzy pro začátečníky i pokročilé lyžaře a snowboarďáky stále je, a právě Ty se může stát tím, kdo naučí nejen děti ale i dospěláky, jak se na svahu pohybovat a chovat. Ať už jsi zkušený instruktor nebo jen vášnivý lyžař s praxí ve výuce, neváhej se nám ozvat a staň se součástí naší skvělé lipenské party.

Vaše zážitky

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun