Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Staňte se součástí televizní show S ČT sport na vrchol

Staňte se součástí televizní show S ČT sport na vrchol

Staňte se součástí televizní show S ČT sport na vrchol
úterý 11.1.2022

d pátku 14. ledna až do neděle 16. ledna je opět možné se zúčastnit úspěšné a oblíbené reality show s Českou televizí. Lyžařské závody S ČT sport na vrchol, které jsou už 11 let nedílnou součástí televizní obrazovky a mnoho let také lipenského skiareálu, jsou opět tu. Závody, které jsou pro všechny zcela zdarma a jsou otevřeny široké veřejnosti přilákají na Lipno opět mnoho závodníků i jejich fanoušků. Přidejte se i vy, a vyzkoušejte si jaké to je být opravdovým závodníkem se vším co k tomu patří, včetně neustálého dohledu televizních kamer.

Kategorie:
1. Kategorie dospělý
2. Kategorie děti

Program:
9.00 – 12.00h - registrace
9.30 – 12.30h – kvalifikační jízdy
13.00 – 13.30h – finálové jízdy dětí
13.30 – 14.00 – finálové jízdy dospělých
14.00 – 14.15 – vyhlášení vítězů
15.00 – skialpový závod (pouze sobota 15.1.)

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun