Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Těšte se na lyže už teď! Kupte skipas na celou sezónu, za stejnou cenu jako loni!

Těšte se na lyže už teď! Kupte skipas na celou sezónu, za stejnou cenu jako loni!

Těšte se na lyže už teď!  Kupte skipas na celou sezónu, za stejnou cenu jako loni!
čtvrtek 8.9.2022

Léto se ještě úplně nevzdává, ale nadšení lyžaři už ve vzduchu neomylně cítí jeho konec a těší se na něj. Protože co je víc než pořádná lyžovačka? Abyste byli na zimu pořádně připravení, nestačí jen oprášit lyže a ostatní vybavení, které přespává ve sklepě. Potřebujete taky vědět, kde budete lyžovat a kolik Vás to bude stát. Skiareál Lipno už ladí podmínky pro všechny lyžařské nadšence a připravil pro Vás ty nejvýhodnější ceny. Celosezónní skipas proto koupíte už TEĎ, a za STEJNOU CENU JAKO LONI. Když to stihnete do konce září, ušetříte tisícovky. Zkrátka čím dřív, tím líp.

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun