Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Těšte se na lyže už teď! Kupte skipas na celou sezónu, za stejnou cenu jako loni!

Těšte se na lyže už teď! Kupte skipas na celou sezónu, za stejnou cenu jako loni!

Těšte se na lyže už teď!  Kupte skipas na celou sezónu, za stejnou cenu jako loni!
čtvrtek 8.9.2022

Léto se ještě úplně nevzdává, ale nadšení lyžaři už ve vzduchu neomylně cítí jeho konec a těší se na něj. Protože co je víc než pořádná lyžovačka? Abyste byli na zimu pořádně připravení, nestačí jen oprášit lyže a ostatní vybavení, které přespává ve sklepě. Potřebujete taky vědět, kde budete lyžovat a kolik Vás to bude stát. Skiareál Lipno už ladí podmínky pro všechny lyžařské nadšence a připravil pro Vás ty nejvýhodnější ceny. Celosezónní skipas proto koupíte už TEĎ, a za STEJNOU CENU JAKO LONI. Když to stihnete do konce září, ušetříte tisícovky. Zkrátka čím dřív, tím líp.

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun