Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Testování značek Rossignol a Dynastar už tento víkend!

Testování značek Rossignol a Dynastar už tento víkend!

Testování značek Rossignol a Dynastar už tento víkend
čtvrtek 27.1.2022

O víkendu odstartuje ve Skiareálu Lipno další ročník Rossignol Demo Tour. Lyžaři si zdarma vyzkouší nejnovější kolekci a produkty od značek Rossignol a Dynastar. Součástí bude také bohatý doprovodný program pro děti i dospělé, chybět nebude profesionální servis, DJ a soutěže o zajímavé ceny.

Využijte této jedinečné příležitosti zcela zdarma, pouze oproti dokladu totožnosti, si vyzkoušet letošní novinky a popovídejte si o nich také s oblíbeným hercem, moderá- torem, ale hlavně velkým lyžařem Janem Antonínem Duchoslavem.

Vaše zážitky

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun