Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky V neděli 12.12. otevíráme další sjezdovku

V neděli 12.12. otevíráme další sjezdovku

Otevíráme další sjezdovku
sobota 11.12.2021

Už od zítra, tedy v neděli 12.12. se můžete těšit na další porci pořádné lyžovačky. K současné sjezdovce Jezerní přibude ještě Dámská a k tomu lanová dráha Střecha. Foxpark je už také otevřen a své první skluzy v něm zažívají nejen ti nejmenší ale i dospělí začátečníci. Otevřeno máme denně od 8.30 do 16 hodin. Skipasy koupíte na pokladnách u centrálniho parkoviště nebo on-line.

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun