Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Večerní lyžování od neděle 2. 1. do odvolání zrušeno

Večerní lyžování od neděle 2. 1. do odvolání zrušeno

Večerní lyžování od neděle 2. 12. do odvolání zrušeno
neděle 2.1.2022

Mrzí nás to, ale nemůžeme jinak. A proto, od neděle 2. ledna rušíme z důvodu bezpečnosti večerní lyžování. Vyhlížíme společně s vámi mrazivé dny a noci, abychom mohli opět nasněžit pořádnou vrstvu sněhu a večerní lyžování obnovit. Přes den stále lyžujeme od 8.30 do 16 hodin a máme v provozu všechny čtyři lanové dráhy.

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun