Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Večerní lyžování spuštěno

Večerní lyžování spuštěno

Večerní lyžování spuštěno
sobota 25.12.2021

Lyžovat přes den je zábava, ale večer to má své nezapomenutelné kouzlo. Obzvlášť pokud při tom vidíte na zamrzlou hladinu lipenského jezera a osvětlenou marinu. Vyzkoušejte večerní lyžovačku na sjezdovce Jezerní a užijte si tento neopakovatelný zážitek, který jinde nenajdete. Večerní lyžování startuje právě dnes v 18 hodin. Do odvolání tak bude už v provozu denně od 18 do 21 hodin.

Každý den od 16.30 můžete také bobovat ve Foxparku a odedneška navíc také při umělém osvětlení. Foxpark bude totiž také nasvícen, abyste si užili nejen na lyžích ale i na saních nebo bobech.

Nákup skipasu ONLINE

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun