Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Večerní lyžování spuštěno

Večerní lyžování spuštěno

Večerní lyžování spuštěno
sobota 25.12.2021

Lyžovat přes den je zábava, ale večer to má své nezapomenutelné kouzlo. Obzvlášť pokud při tom vidíte na zamrzlou hladinu lipenského jezera a osvětlenou marinu. Vyzkoušejte večerní lyžovačku na sjezdovce Jezerní a užijte si tento neopakovatelný zážitek, který jinde nenajdete. Večerní lyžování startuje právě dnes v 18 hodin. Do odvolání tak bude už v provozu denně od 18 do 21 hodin.

Každý den od 16.30 můžete také bobovat ve Foxparku a odedneška navíc také při umělém osvětlení. Foxpark bude totiž také nasvícen, abyste si užili nejen na lyžích ale i na saních nebo bobech.

Nákup skipasu ONLINE

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun