Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Víkendové animační programy v Království lesa

Víkendové animační programy v Království lesa

Víkendové animační programy v Království lesa
čtvrtek 5.5.2022

Království lesa na Lipně opět po zimním spánku ožilo a je pro všechny malé i velké dobrodruhy otevřeno květnu denně od 10 do 18 hodin. Navíc ke všem více než 40 atrakcím jsou nyní o víkendech v květnu a červnu připraveny animační programy.

Království lesa na Lipně je místem, kde se děti ani na chvilku nezastaví. K objevování lesa a zvířátek v něm mají k dispozici desítky houpaček, trampolín, lanových mostů a překážek, ale i Malou lesní zoo nebo Lesní dílničky Modřínek. O sobotách a nedělích v měsíci květnu a červnu mají děti možnost zažít dobrodružství z příběhu Knihy džunglí nebo pohádkový les s Karkulkou. Připraveny jsou pro ně totiž zábavné a zážitkové animační programy.

O sobotách se Království přemění na džungli a děti, stejně jako malý hrdina Mauglí vtáhne do děje krásného příběhu Knihy džunglí. V neděli se pak les přemění na pohádkový. Všechny děti budou mít možnost vyrobit dárečky pro babičky, a zažít dobrodružnou cestu do babiččiny chaloupky skrze hustý les. Závěrem obou dní si všechny děti společně s animátorkami zahrají rytmické hry, budou tancovat i cvičit.

Kompletní programí animací najdete na webu Království lesa zde

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun