Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Volné pracovní pozice ve Skiareálu Lipno

Volné pracovní pozice ve Skiareálu Lipno

Volné pracovní pozice ve Skiareálu Lipno
pondělí 15.11.2021

Zima je za dveřmi a než ji trávit doma pod dekou, přidej se raději k nám a zahřej se prací. Jsme rodinný skiareál v nádherné části jižní Šumavy u lipenského jezera a taky stabilní a rostoucí společnost, která pracuje v oblasti turistického ruchu už více než 20 let. Momentálně hledáme kolegy jak do technických, tak do administrativních provozů. Víš, který drát vede jaký proud a jak velký jistič zajistí, že budeme svítit? Máš rád udržovat věci v pořádku a funkční nebo raději koordinuješ a organizuješ? Mrkni se na vypsané pozice. Elektrikář, údržbář a event manager jsou u nás právě v hledáčku.

Vaše zážitky

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun