Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Volné pracovní pozice ve Skiareálu Lipno

Volné pracovní pozice ve Skiareálu Lipno

Volné pracovní pozice ve Skiareálu Lipno
pondělí 15.11.2021

Zima je za dveřmi a než ji trávit doma pod dekou, přidej se raději k nám a zahřej se prací. Jsme rodinný skiareál v nádherné části jižní Šumavy u lipenského jezera a taky stabilní a rostoucí společnost, která pracuje v oblasti turistického ruchu už více než 20 let. Momentálně hledáme kolegy jak do technických, tak do administrativních provozů. Víš, který drát vede jaký proud a jak velký jistič zajistí, že budeme svítit? Máš rád udržovat věci v pořádku a funkční nebo raději koordinuješ a organizuješ? Mrkni se na vypsané pozice. Elektrikář, údržbář a event manager jsou u nás právě v hledáčku.

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun