Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Voxel v korunách stromů: Přijďte na jedinečný koncert!

Voxel v korunách stromů: Přijďte na jedinečný koncert!

Voxel v korunách stromů: Přijďte na jedinečný koncert!
úterý 19.7.2022

Václav Lebeda alias Voxel to se svou kapelou 19. července rozjede na Stezce korunami stromů! Oblíbený zpěvák a hvězda internetu předvede to nejlepší ze svého repertoáru. Letní koncerty na Stezce jsou jedinečné a velmi populární. Kdo zažil atmosféru živého koncertu vysoko nad zemí mezi vrcholky šumavských stromů, ten ví, že jedna účast nestačí. Už tak silný zážitek z celé akce můžete ještě umocnit romantickou jízdou lanovkou. A výhled na potemnělé jezero má také něco do sebe. Koncert začíná ve 20 hodin a poslední lanovka odjíždí ve 23.15.

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun