Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Vy objevujte Lipno z nového úhlu, my zajistíme vybavení

Vy objevujte Lipno z nového úhlu, my zajistíme vybavení

Vy objevujte Lipno z nového úhlu, my zajistíme vybavení
středa 23.6.2021

Léto na Lipně si bez vodních aktivit nedokážeme ani představit. Koupání a opalování na krásných plážích, objevování šumavské přírody z paluby našich vyhlídkových lodí, šlapadel, kajaků nebo dovádění na stále oblíbenějších paddleboardech.

Stejně jako na veškeré suchozemské sportovní aktivity Vám budeme i při výběru vybavení na vodní radovánky nápomocni. V naší půjčovně vodních plavidel, která otvírá již tuto neděli (27. 6.), si vybere každý vodák začátečník i zkušený veterán. Nabízíme širokou škálu vodních plavidel od šlapadel se skluzavkou, kajaků až po veslice. Tak vyrazte na hladinu Lipna za poznáním, dobrodružstvím nebo jen tak, protáhnout tělo. Svou stabilitu a břišní svalstvo si budete moci prověřit na fenoménu posledních lét, paddleboardu.

Půjčovna vodních plavidel a vybavení

Vaše zážitky

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun