Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Vy objevujte Lipno z nového úhlu, my zajistíme vybavení

Vy objevujte Lipno z nového úhlu, my zajistíme vybavení

Vy objevujte Lipno z nového úhlu, my zajistíme vybavení
středa 23.6.2021

Léto na Lipně si bez vodních aktivit nedokážeme ani představit. Koupání a opalování na krásných plážích, objevování šumavské přírody z paluby našich vyhlídkových lodí, šlapadel, kajaků nebo dovádění na stále oblíbenějších paddleboardech.

Stejně jako na veškeré suchozemské sportovní aktivity Vám budeme i při výběru vybavení na vodní radovánky nápomocni. V naší půjčovně vodních plavidel, která otvírá již tuto neděli (27. 6.), si vybere každý vodák začátečník i zkušený veterán. Nabízíme širokou škálu vodních plavidel od šlapadel se skluzavkou, kajaků až po veslice. Tak vyrazte na hladinu Lipna za poznáním, dobrodružstvím nebo jen tak, protáhnout tělo. Svou stabilitu a břišní svalstvo si budete moci prověřit na fenoménu posledních lét, paddleboardu.

Půjčovna vodních plavidel a vybavení

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun