Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Za nákup vícedenních skipasů zdarma na Stezku korunami stromů!

Za nákup vícedenních skipasů zdarma na Stezku korunami stromů!

Za nákup vícedenních skipasů zdarma na Stezku korunami stromů!
neděle 25.12.2022

V našem Skiareálu panují výborné lyžařské podmínky. Na svazích leží zhruba 60 centimetrů technického sněhu, v provozu jsou všechny lanové dráhy, 6 sjezdových tratí a Foxpark pro nejmenší lyžaře. Pro registrované zákazníky jsme si navíc připravili zbrusu nový benefit. Za nákup čtyři a vícedenních skipasů kupující dostane vstup na Stezku korunami stromů zdarma! Přijeďte, konec roku je nejlepší strávit na Lipně.

Vaše zážitky

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun