Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Závody o Lipenského mistra se pojedou tento víkend

Závody o Lipenského mistra se pojedou tento víkend

Závody o Lipenského mistra se pojedou tento víkend
čtvrtek 3.3.2022

Další ročník tradičního závodu Lipenský mistr se ve skiareálu pojede první březnový víkend, tedy v sobotu 5. a neděli 6. března. Do závodu se mohou přihlásit jak malí závodníci, tak i zkušení borci z veřejnosti. Vyzkoušejte si profesionální trať a závody se zkušenými lyžaři i s lyžaři- amatéry, jako jste třeba vy. Anebo přijďte fandit a i tak zažít atmosféru závodů, které se započítávají do SKI SERIE MASTERS – Českého poháru.

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun