Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Zimní sporty pro všechny bez omezení!

Zimní sporty pro všechny bez omezení!

Zimní sporty pro všechny bez omezení!
pondělí 7.2.2022

Zimní sporty jsou nyní bez podmínek předkládání certifikátu O-N! Skvělá zpráva přišla právě v tu pravou chvíli. Jarní prázdniny na mnoha místech právě startují a užít si je plnými doušky mohou všichni bez rozdílu. Od čtvrtka 10. února jsou i svahy otevřené všem bez výhrad, a to je pro všechny děti i jejich rodiče ten nejhezčí dárek za vysvědčení. Podmínky na svazích jsou ideální a podmínky omezující pohyb po sjezdovkách pouze těm, kteří prodělali nemoc nebo jsou očkovaní jsou zrušené. Všechny sjezdovky v areálu jsou každé ráno perfektně nachystané a nic už nebrání tomu začít sportovat uprostřed krásné šumavské přírody.

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun