Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Změna podmínek pro vstup do lipenského Aquaworldu a kempu Modřín

Změna podmínek pro vstup do lipenského Aquaworldu a kempu Modřín

Změna podmínek pro vstup do lipenského Aquaworldu a kempu Modřín
pátek 30.7.2021

Vážení návštěvníci, Od 30. července se mění podmínky ke vstupu do provozoven ubytovacích zařízení, bazénu, wellness centra a dalších zařízení. Tyto nová pravidla se týkají i lipenských provozů - kemp Modřín a Aquaworld. od dnešního dne už nebude stačit čestné prohlášení či prohlášení o testu od zaměstnavatele. Testování bude zajištěno na místě, kde si návštěvníci budou moci test zakoupit.

Při vstupu musí návštěvníci splnit jednu z níže uvedených podmínek:

  •  podstoupit preventivní antigenní samotest přímo na místě s negativním výsledkem
  •  negativní POC antigenní test ne starší 72 hod
  •  negativní PCR test ne starší 7 dní (u dětí do 6 let věku není testování požadováno)
  •  nejméně 14 dní od aplikace druhé dávky očkovací látky (v případě jednodávkového schématu pak 14 dní od aplikace)
  • do 180 dní od prodělání onemocnění COVID 19

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun