Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Změna podmínek pro vstup do lipenského Aquaworldu a kempu Modřín

Změna podmínek pro vstup do lipenského Aquaworldu a kempu Modřín

Změna podmínek pro vstup do lipenského Aquaworldu a kempu Modřín
pátek 30.7.2021

Vážení návštěvníci, Od 30. července se mění podmínky ke vstupu do provozoven ubytovacích zařízení, bazénu, wellness centra a dalších zařízení. Tyto nová pravidla se týkají i lipenských provozů - kemp Modřín a Aquaworld. od dnešního dne už nebude stačit čestné prohlášení či prohlášení o testu od zaměstnavatele. Testování bude zajištěno na místě, kde si návštěvníci budou moci test zakoupit.

Při vstupu musí návštěvníci splnit jednu z níže uvedených podmínek:

  •  podstoupit preventivní antigenní samotest přímo na místě s negativním výsledkem
  •  negativní POC antigenní test ne starší 72 hod
  •  negativní PCR test ne starší 7 dní (u dětí do 6 let věku není testování požadováno)
  •  nejméně 14 dní od aplikace druhé dávky očkovací látky (v případě jednodávkového schématu pak 14 dní od aplikace)
  • do 180 dní od prodělání onemocnění COVID 19

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun